Atatürk Bulari. No:5 / Kaş / ANTALYA - Rezervasyon 0242 836 22 24

Covid-19

Anasayfa Covid-19

Covid-19 Bilgilendirme

 

Değerli misafirlerimiz tatiliniz sorunsuz geçmesini sağlamak için aşağıda belirtilen bilgileri göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Covid - 19 önlemleri nedeniyle tüm ortak alanlarda sürekli maske kullanılmalıdır. Ortak alanlarda sadece maske, eldiven gibi hijyen malzemeleri için çöp kutuları bulunmaktadır. Bu tür malzemeleri bu çöp kutularına atmanız rica ederiz. Bu çöp kutuları sadece maske eldiven gibi hijyen ürünleri içindir.

Covid 19 salgını nedeniyle odalarınıza misafir kabul edilemez.

Tüm ortak alanlarda el dezenfektanı bulunmaktadır.

Teması azaltmak için, oda anahtarlarınızı resepsiyona bırakmayınız.

Covid önlemleri gereği otelimizde odanın boşaltılma saati (check-out) 11:00 ve giriş (Check-In) saat 16:00’dur.

Kahvaltı saati 9:00 ile 11:00 arasıdır. Kahvaltı masaya serpme olarak sunulmaktadır.

Teması azaltmak için masalarda tuzluk, karabiberlik, masa örtüsü, süs bulundurmadığımızı belirtmek isterim. Tek kullanımlık tuz, karabiber servis edilmektedir. Masalar her misafir kalktığında dezenfekte edilir. Lütfen bir masaya oturmak istediğinizde önce Garsona danışınız.

Tüm tabak, çatal, bıçak gibi malzemeler bulaşık makinasında 60 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır. Çatal bıçaklar sizler için temassız olarak paketlenir.

Covid -19, çevre temizliği ve Global Temiz su sıkıntısından dolayı nevresimleriniz ve havlularınız 3 günde bir değiştirilir. Covid-19 nedeniyle odalara günlük temizlik hizmeti verilememektedir. Odanız temizlenmiş, dezenfekte edilmiş ve havalandırılmış olarak sizin kullanımınıza sunulmuştur. Odalarda ilave havlu bulunmaktadır.

Otelimizde, ekstra harcamalarınızı kart ile ya da nakit olarak garsonunuza yapmanız rica olunur.

Covid -19 nedeniyle otelimize dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

Bu zor süreçte alınmış olan önlemler nedeniyle hizmetimizde oluşabilecek aksaklıklardan dolayı çok özür dileriz. Tüm önlemeler sizlerin ve personelimizin sağlığı düşünülerek alınmıştır.

Gönlünüzce bir tatil geçirmeniz dileğiyle.


Merkezi Konum

Oda&Kahvaltı

Konuk Yorumları

Otelimiz hakkında ne söylediler!